Časté otázky

Často kladené otázky
Není koučink jen pro sportovce?

Kdepak. Do byznysu a běžného života se sice rozšířil ze sportu, výborně se ale osvědčil ve všech oblastech. Osobní kouč vás místo na Olympiádu připraví na pohovor, místo tenisových úderů s vámi třeba natrénuje, jak lépe zvládat stres.

Co když nevím, jestli koučink potřebuji?

Je to na tobě. Nikdo koučink nevyhnutně nepotřebuje. I bez kouče se dá žít. Spíš si polož otázku, jestli kouče chceš. Pokud narazíš na správného kouče, zpravidla to bývá dobrá investice. Já sama mám s koučinkem jen skvělé zkušenosti.

Nejsou vaše služby jen pro lidi, kteří jsou úplně ztracení, neví, co se sebou?

Spolupracuji s lidmi, kteří chtějí na sobě zapracovat, podávat lepší výkony, být spokojenější. Základním předpokladem tedy je to, že klient si je vědom svých příležitostí k rozvoji, v čem se chce zlepšit. Na tyto oblasti se pak zaměříme. Někdo těchto oblastí může mít víc, někdo méně.  

Nezvládnu to sám/a?

Sami se sebou jste pořád a znáte se nejlíp, to ano. Ale máte na sebe zpravidla hodně subjektivní pohled. Sami sobě si některé otázky nepoložíte, protože jsou nepříjemné nebo vás jednoduše nenapadnou. Navíc velmi pochybuji o tom, že si vůbec najdete čas na schůzku „sám se sebou“. Je dobré mít posluchače, partnera do diskuse, někoho, kdo vás vyprovokuje přemýšlet jinak, ale hlavně konat.

Budu muset hovořit o všem?

Ráda bych, aby náš vztah by co možná nejvíc otevřený a já měla vždy o klientovi co možná nejkomplexnější obrázek. Oblasti, o kterých se budeme bavit, ale určuješ ty. Pokud je něco, co vyloženě nechceš rozebírat, budu to respektovat.

Jak to funguje?

Nabízím tři varianty spolupráce:

  • Jedno půldenní setkání. Svět se zastaví a v centru vaší a mé pozornosti budete jen vy.
  • Program trvající 3 měsíce, kdy se potkáme cca 6x. Budete překvapeni, jakých změn lze za tu dobu dosáhnout.
  • Dlouhodobý vztah. Neméně 6 měsíců osobní transformace.